Shyhrete Behluli është veshur e rregulluar si çikë e re, po duket tamam si një flutur me plot energji

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun e saj.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur dhe e rregulluar më bukur se asnjëherë më parë.