Liberta ka vendosë t’i tranojë krejt djemt, publikon momente intime e zhveshur nga shtrati

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë.

Liberta vjen çdo herë unik dhe me stil në fotosesionet që realizon.

Edhe në të fundit është shfaqur e tillë, por ka provokuar më shumë se herave të tjera.