Telalli » Archives for telalli.info

Author: telalli.info

Post
Teuta Selimi përjeton tmerrin, rrahen nga burri e pastaj edhe nga vëllai

Teuta Selimi përjeton tmerrin, rrahen nga burri e pastaj edhe nga vëllai

Këngëtarja kosovare, Teuta Selimi ka kërkuar ndihmën e Policisë së Kosovës, dy herë brenda 48 orëve, duke e denoncuar fillimisht bashkëshortin e më pas edhe vëllain. Rasti i parë u raportua në orët e para të së mërkurës, kur Teuta Selimi, në pikë të mëngjesit e raportoi për dhunë burrin e saj, Patrik Neziri. Burimet...

Post
E shpallën të vdekur, reagon me plot nerva Adriana Matoshi, ka diçka të rëndësishme për të thënë

E shpallën të vdekur, reagon me plot nerva Adriana Matoshi, ka diçka të rëndësishme për të thënë

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Adriana Matoshi ka bërë një reagim në rrjetet sociale pasi një lajm i rremë që pretendonte se ajo kishte vdekur ka filluar të qarkullojë në TikTok. Me një postim të shpejtë dhe të drejtpërdrejtë në InstaStory, Matoshi shprehi pakënaqësinë e saj ndaj këtij dezinformimi....