Telalli » Show Bizz

Kategoria: Show Bizz

Post
Totalisht e papritur: Dhurata Dora zbulon se është shtatzënë, ekspozon barkun e fryrë

Totalisht e papritur: Dhurata Dora zbulon se është shtatzënë, ekspozon barkun e fryrë

Dhurata Dora, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore. Ajo vazhdimisht ka sjellë projekte të reja, duke qenë kështu gjithnjë e më afër publikut të saj, shkruan Telalli.info. Duke qenë se është pjesë e ekranit dhe koncerteve, ajo detyrimisht do të kujdeset për pamjen dhe stilin e saj të veshjes. Por, ajo që...

Post
“Po flasin keq”, thotë Hekuran Krasniqi në bashkëpunimin e tij me Anduenën (VIDEO)

“Po flasin keq”, thotë Hekuran Krasniqi në bashkëpunimin e tij me Anduenën (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Hekuran Krasniqi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Po flasin keq”, titullohet kënga e tij e re, muzika dhe orkestrimi e ka realizuar vet Krasniqi, ndërsa tekstin në bashkëpunim me Xhavit Bujupi, shkruan Telalli.info. Dyshja kësaj kënge ia ka realizuar edhe videoklipin të cilin mund ta shihni më...

Post
Të shokuar nga vdekja e Gjyljetës, kolegët e saj flasin duke mos mundur t’i mbajnë lotët

Të shokuar nga vdekja e Gjyljetës, kolegët e saj flasin duke mos mundur t’i mbajnë lotët

Vrasja e Gjyljeta Ukellit, ka lënë të shokuar e pikëlluar, kolegët e saj ku ajo ushtronte profesionin e asistentes dentare në QKMF-në e Pejës. Mbi këtë rast, është deklaruar Petrit Loci, drejtori i Komunës së Shëndetësisë në Pejë, ndërsa dhe ka rrëfyer për kohën kur të dy ishin kolegë, detyrë të cilën ajo e kryente...