Sara është ‘tranu’ krejt pas ndarjes nga Ledri, shfaqet në Instagram komplet e zhveshur

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet vetëm me rroba banjo dhe po duket tejet atraktive.