Gresa e Shyhretes sonte ka dalë me shoqe, ka zbuluar gjoksin me veshjen transparente

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me shoqe dhe ka provokuar paksa me veshjen.