Santiana Maloku – banorja e tretë e Big Brother Vip Kosova 2

Modelja Santiana Maloku është banorja e tretë që sonte u bë pjesë e shtëpisë më të madhe në vend.

Ajo është shprehur se është e lumtur me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip Kosova 2.

“Unë pres të fitojë dhe do të japë gjithcka, do të tregoj Santianën e vërtetë sic është”, ka thënë Maloku.