Pas ngjarjes me vajzën, nëna e Santianës niset për dasmë, është veshur e rregulluar si të ishte nuse

Santiana është njëra prej banoreve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo është përfolur shumë për raportin e saj me Bucin.

Santiana e ka edhe nënën shumë të re dhe të bukur.

Madje, në një fotografi ajo po duket si të ishte nuse e re.