Pa pikë grimi dhe fare pa vetulla, Ryva Kajtazin nuk do të mund ta njihni me pamjen e fundit

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet pa grim dhe vetullat i janë fshirë.

Me këtë pamje, Ryva po duket shumë më ndryshe sesa kur është e grimosur.