Nusja e Nexhat Osmanin vishet me dimija, kaq bukur po duket ajo si nuse tradicionale

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun.

Xhevahirja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur.