Nusja e Gold AG i lë pas temperaturat e ulëta, gjen një vend të nxehtë dhe shkon në deti në pikë të dimrit

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

E përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka shkuar për pushime në një vend të nxehtë.