Luana Vjollca e shtrirë e me këmbët ‘përpjetë’, provokon rëndë me këtë pozë që ka marrë

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo duket më provokative se asnjëherë më parë.