Brikena e RTK-së provokon rëndë ‘live’ në televizion, zbulon gjoksin më shumë se që duhet

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Edhe në fotografinë e fundit, me këmishën që ka veshur, shihet se ka provokuar goxha shumë.