Lola lajmërohet nga palestra, ani pse është nënë, po duket si të ishte çikë e re

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo është shfaqur nga palestra dhe po duket tejet atraktive.