Gati të bëhet gjyshe, por Mimoza Mustafa është bërë sonte si të ishte 20-vjeçare

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur.