Ish-vjehrra e Santianës së BBVK-së sapo doli nga frizerka, po duket më nuse se ish-nusja e saj

Gili është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në muzikë, me projekte të suksesshme.

Gili është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se sapo ka dalë nga frizerka dhe po duket tejet bukur.

Kujtojmë se ditëve të fundit Gili ka qenë shumë e përfolur, si ish-vjehrra e Santianës së Big Brother VIP Kosova.