Liberta Spahiu e ka lënë anash ‘zhveshjen’, sonte është shfaqur e veshur si bukuroshe e vërtetë

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë.

Liberta vjen çdo herë unik dhe me stil në fotosesionet që realizon.

Në fotografinë e fundit, si rrallëherë ajo shihet e veshur si një zonjë e vërtetë.