Gresa bëhet ‘hor’ në një intervistë live, i del komplet gjoksi dhe ky është reagimi i saj (PAMJE)

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo tashmë është shumë e njohur edhe si modele, përcjell Telalli.info.

Gresa së fundmi ajo ka qenë e ftuar në një intervistë.

Gjatë kësaj interviste asaj i doli gjoksi dhe ajo nuk e vërejti fare një gjë të tillë./Telalli.info/