Adelina nuk e ‘çan kokën’ për burrin e saj, del pa riçipeta në restorant

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, sidomos pas martesës me biznesmenin 55 vjeçar nga Maqedonia e Veriut.

Dallimi në moshë kishte bërë qe martesa e saj të përflitej shumë në mediat roze.

Kjo nuk e penguar Adelinën qe ta vazhdojë jetën e qetë dhe shumë luksoze.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo mbrëmë paska dalë. E veshur provokuese, Adelina nuk paska veshur fare riçipeta.

Duket se këngëtarja nuk e ka burrin xheloz dhe vishet ashtu sic ja don zemra.