Kaq kohë pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi më në fund ka vendosë të jap lajmin e madh

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

eta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka dhënë lajmin e madh, duke treguar se po vjen me një projekt të ri muzikor.