Anita i ngrit këmbët më shumë se që duhet, Ramushi s’do të mund ta përballojë këtë gjest të saj

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova.

Bukuroshja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka ngritur këmbët dhe duket se ky gjest do ta bëjë xheloz Ramushin.