Kaq kohë pas ndarjes nga Lorendana, Mozziku më në fund jep lajmin e madh

Mozzik është një ndër reperët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai pos për projekte, është përfolur shumë edhe për jetën e tij private.

Mozzik së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor “Zani”.

Ai ka treguar se kjo këngë tashmë ka arritur 1 milion klikime.