Kaq kohë pas lindjes së djalit, nuk do ta besoni sa e shëndoshë ka mbetë Einxheli i Dagzit

Einxhel Shkira është një personazh shumë i dashur dhe i njohur për publikun.

Ajo është në lidhje me Dj Dagz dhe tashmë kanë edhe një fëmijë bashkë.

Eixhel është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, Einxhel duket se ka mbetur paksa e shëndoshë pas lindjes së djalit.