‘Tranohet’ Njomza e Shyhretes, shfaqet e zhveshur dhe publikon momente intime me bashkëshortin

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit,  shkruan Telalli.info.

Njomza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku publikon momente intime me bashkëshortin dhe duket në super formë./Telalli.info/