Fifi dhe Adisi në momente të bukura për këtë fundvit, tregojnë dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin

Fifi është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit ka pasur risi në jetën personale, duke krijuar lidhje dashurie, e më pas edhe është bërë nënë.

Edhe pas lindjes, ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ata shihen bashkë me djalin e tyre dhe po duken më të dashuruar se kurrë më parë.