Luana Vjollca tregon se ka marrë vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

Luana Vjollca është moderatore dhe këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është shumë punëtore dhe këtë e tregon vazhdimisht.

Aktive është shumë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka marrë vendim që të bëjë një udhëtim.