edona james

Edona James tashmë është bërë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është fenomeni i këtij sezoni të Big Brother VIP Kosova, përcjell Telalli.info.

Edona para hyrjes në BBVK ka qenë e martuar dhe madje e ka veshur edhe fustanin e bardhë.

Se si është dukur ajo në dasmën e saj, mund ta shihni në pamjet e mëposhtme./Telalli.info/