Nuk përmbahet Arta Nitaj, ekspozon kaq shumë gjoksin

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan Telalli.info.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E gjoksi i saj gjigant merr gjithë vëmendjen. /Telalli.info/