Duket si të ishte çika e tij, s’do ta besoni sa të re e paska Buci të dashurën

Ylli Dervishi i njohur edhe si Buci u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai është mjaft aktiv brenda shtëpisë se famshme, ku nuk kanë munguar diskutimet dhe debatet e shumta nga Buci.

Sa i përket jetës private ai është treguar i rezervuar, por në disa raste ka përmendur partneren e tij, Ina.

Në profilin e tij në Instagram, Ylli ka publikuar disa fotografi me partneren.