“Ça mashtruesi që je”, Shqipja ia thotë në sy Yllit

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Ylli kanë biseduar së bashku.

Ata kanë folur për tema të ndryshme, ku në një moment ajo i ka thënë atij mashtrues, përcjell Klankosova.tv.

“Ça mashtruesi që je”, është shprehur Shqipja, drejtuar Yllit.