E dhimbshme: Adelina Tahiri humb personin e dashur, tregon se është duke mbajtur zi

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo sikur ka dashur të tregojë se ka përjetuar një humbje, duke mos dhënë më shumë detaje në lidhje me këtë.