Afrona ka veshur fustanin më të bukur deri në fund të këmbëve, po duket nuse për qejfin e vjehrrës

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo së fundmi është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.