Nëna e Mozzikut feston ditëlindjen, ai e uron me fjalët më të bukura

Rep-artisti njohur Mozzik ka thurur disa fjalë të ëmbla për nënën e tij.

Nena e reperit sot feston ditën e lindjes dhe nuk kishte si të mungonte urimi nga djali i tij.

Më një foto të ëmbël ku shihen vajza e tij Hana bashkë me nenën të përqafuara, dhe mesa duket kjo është një nga fotot me të preferuara të tij.

“Urime nana jem ditëlindja”, ka shkruar reperi.