Edona James dikur në TV-në e Beogradit: S’ndihem shqiptare, më pëlqejnë meshkujt serbë (VIDEO)

Aktori kosovar Jeton Zogjani ka publikuar një pjesë të një interviste që një nga banoret e edicionit të sivjetmë të Big Brother VIP Kosova, kishte dhënë për një televizion në Beograd.

Bëhet fjalë për transgjinoren Edona James, e cila ka marrë shumë vëmendje pasi është bërë pjesë e këtij formati.

Në këtë intervistë, Edona thotë se nuk dihet shqiptare dhe se i pëlqen meshkujt serbë.

Ndryshe, Edona është nga favoritet për ta fituar çmimin e madh. Ajo disa herë është shpallur e preferuara e publikut.