Shqipëria kalon në epërsi ndaj Polonisë

Shqipëria dhe Polonia po ballafaqohen në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Shqipëria mori epërsinë në minutën e 37-të, kur Jair Hasani shënoi pas asistimit të Elseid Hysaj për 1-0.