Devotshmëria e tij nuk po ka skaj, Fero tani shfaqet edhe me kapele të haxhinjëve

Fero tashmë është një ish-reper pasi ai hoqi dorë përfundimisht nga muzika.

Ai i është përkushtuar fesë Islame pasi doli nga burgu ku mbahej për sulm fizik ndaj gruas së tij Arbenitës,  shkruan Telalli.info.

Fero tashmë po e praktikon fenë plotësisht dhe ai ditë më parë ndau me ndjekësit e tij foto ku tregon se ka ndaluar veturën për namaz.

Në fotografin e tij të fundit, Fero shihet duke mbajtur në kokë kapelen e haxhinjëve. /Telalli.info/