Zonjë e rëndë, Nora Istrefi shfaqet super joshëse në këtë veshje transparente!

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

eta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet zonjë e rëndë.

E veshur me një setër të zezë dhe me me një fustan krejtësisht i tejdukshëm në formë të rrjetës, Nora po shfaqet super joshëse.

Edhe pse po i afrohet të 40-tave, Nora po duket ‘zjarr’ në këtë pamje.