Me veshje arabe dhe provokuese, Arbenita ja qet flakën rrjeteve sociale!

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli dhe Fero kanë qenë kryetemë kohëve të fundit.

Tani, pasi ish-reperi Fero, tash i njohur me emrin e tij te ri Khattab, i është përkushtuar fesë islame duke e lënë profesionin si reper, ish-gruaja e tij Arbenita ka vazhduar jetën e saj normale.

Arbenita po vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E veshur si vallëtaret arabe, Arbenita po duket super provokuese.

Veç në bikini, Arbenita ekspozon asetet e saj në top formë.

Fero do të çmendet kur ta sheh se si po duket ish-bashkëshorjta e saj .