Aktorja e filmave për të rritur në aksion, fillojnë masazhimet e para në BBVK

Alby The Goat është aktorja e filmave për të rritur, e cila u bë pjesë e Big Brother VIP Kosova.

Ajo së fundmi ka pasur shqetësime me dorën, e në ndihmë i ka dalë Blerando, shkruan Telalli.info.

Ai i bëri masazh dorës së saj, dhe e këshilloi që të mos merrte hapa për momentin.

Ndërsa Albyt dhimbjet nuk i’u ndalën, edhe pse Blerando i ofroi ndihmë./Telalli.info/