Zbulohet emri që Kiara dhe Luizi do të ia vendosin vajzës?

A është ky emri që Kiara dhe Luizi do të ia vendosin vajzës.

Kiara dhe Luizi dje kanë bërë publike se janë në pritje të ëmbël të vajzës së tyre.

Çifti lajmin te publiku e sjellën përmes këngës “Frymë”, të Luizit.

Kujtojmë që kur Luizi ishte në “Big Brother”, tha se po të kishte një vajzë emrin do të ia vendosin Katalea.

A do të jetë ky emri i vogëlushes, apo do të ndryshojnë mendim çifti i njohur?!

Kjo do të zbulohet pas disa muajsh.