Xhuli ka vendosur të bëhet nuse shtëpie, ka bërë grim e frizurë të rëndë për qejfin e vjehrrës

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality shoë ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një grim e stil flokësh më të rëndë dhe po duket tejet bukur.