Kaderi dikur ishte e mbuluar e sot vajzë e lazdruar, dalin pamjet kur ajo ishte myslimane e devotshme

Kaderi është njëra ndër banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo duket se është një vajzë tejet seksi dhe ekstravagante.

Por, duket se jo gjithmonë ka qenë e tillë bukuroshja e BBVK-së.

Ajo dikur ishte krejt ndryshe, pa operacione plastike dhe madje në një foto shihet e mbuluar.