Anita merr vendimin e madh, do të bëhet banore e Big Brotherit, por si do ta pres Ramushi këtë gjë?

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova.

Bukuroshja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka ngritur dyshimet se po bëhet pjesë e Big Brother VIP Kosova.