Violeta fotografohet nga afër, fytyra e saj ka përfunduar në këtë gjendje

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një imazj ku shfaqet e fotografuar nga afër.

Me grim të rëndë dhe e mbuluar me dukat, Violeta po duket si çikë e re.