Kiara paska qenë veç fat, sapo pranoi dhuratën më të bukur dhe më romantike që keni parë ndonjëherë

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka pranuar si dhuratë një buqetë me lule.