Vetëm edhe pak kohë e ndajnë nga martesa, por Dafina Zeqiri sapo mori vendimin që askush s’e priste

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Së fundmi ajo është ndarë nga i dashuri i saj, Dj Geek.

Ajo menjëherë ka krijuar një lidhje të re dashurie dhe duket se është shumë e lumtur, madje po përflitet edhe se është duke u bërë gati për martesë.

E duket se para martesës ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim, duke ndryshuar kështu ngjyrën e flokëve.