Adelina e martuar me maqedon, por s’e harron traditën shqiptare, vishet me dimi e jelek

Adelina Tahiri shkëlqen në dimija e jelek tradicional.

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri sot ka ndarë disa poza të veçanta me ndjekësit e saj në ‘Instagram’.

Ajo shfaqet në dimija e jelek tradicionale ku duket shumë bukur.

Adelina për herë të parë ka publikuar foto me veshje nusërie dhe komentet e ndjekësve ishin pozitive.