Tuna po duket si një ‘damë’ e vërtetë, është veshur e rregulluar tamam si zonjë

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit ajo po duket si një zonjë e vërtetë me veshjen që ka zgjedhur.