Big Mama ndryshon ngjyrën e flokëve, s’do t’iu besoni syve sa ndryshe po duket me pamjen e re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket tejet bukur.