Tuna ka vendosur t’iu lë pa gjumë me provokimet e fundit, shfaqet më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, shkruan Telalli.info.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë active në rrjetet sociale.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, ajo është shfaqur në fotografi me gjoksin jashtë./Telalli.info/